Kariera w KIDS&Co.

Wykonujemy najważniejszy zawód świata!
We do the most important job in the world!
¡Hacemos el trabajo más importante!

Pracuj z nami!

Wierzymy w rekrutacje wewnętrzne i awanse. Możesz rozwijać swoje kompetencje i podejmować nowe funkcje w ramach firmy — od koordynowania projektów, po objęcie stanowiska kierowniczego czy pracę w zespole wsparcia. Możesz wszystko, jeśli tylko chcesz!

Jesteśmy w ośmiu miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Suwałkach i Ostrowi Mazowieckiej. W planach mamy nowe placówki i lokalizacje.

Jesteśmy największą siecią dwujęzycznych przedszkoli i żłobków

Wyznaczamy nowoczesne trendy w edukacji

Oferujemy realny wpływ na rozwój i edukację dzieci

Dołącz do naszej społeczności!

Jeśli nie mamy obecnie oferty pracy dla Ciebie a czujesz, że bardzo pasujemy do siebie, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@kids-co.pl, dopisując w temacie maila nazwę stanowiska i miejscowość. Prosimy o dołączenie w dokumentach lub e-mailu klauzuli:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich moich danych osobowych przez Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. do procesu rekrutacji na zgłoszone stanowisko zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”, jeśli aplikacja dotyczy jednego stanowiska, lub
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich moich danych osobowych przez Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. do czasu jej odwołania lub na okres 5 lat do wszystkich procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”, jeśli zgadzacie się Państwo na kontakt z Państwem nie tylko w związku z rekrutacją na jedno stanowisko, ale także z tymi możliwymi w przyszłości w naszej firmie.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawie (00-867), ul. Chłodna 51 (dalej „Pracodawca”), za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje jeden z Członków Zarządu Spółki. Rozwiń

Proces rekrutacji w sześciu krokach

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@kids-co.pl, zaznaczając w treści maila nazwę stanowiska oraz wybrane miasto. Mamy formalne wymagania, ale pamiętaj, że chętnie nawiązujemy również współpracę ze studentami ostatniego roku studiów magisterskich i miłośnikami pracy z dziećmi.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefoniczne i zaprosimy na spotkanie z dyrektorką placówki. Pokażemy Ci placówkę, opowiemy o stanowisku i benefitach pracy w KIDS&Co.

Zaprosimy Cię na dzień próbny, podczas którego będziesz mieć możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w praktyce i zobaczenia, jak u nas się pracuje.

Jeżeli nasze wzajemne oczekiwania się połączą, zaproponujemy Ci umowę o pracę. Zostanie ona przygotowywana z uwzględnieniem kompetencji i umiejętności kandydatki lub kandydata.

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, w kolejnym kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy o pracę.

Do każdej osoby, z którą się spotkamy, wysyłamy informację zwrotną z podziękowaniami za udział w procesie rekrutacji.

Możliwości kariery

Nauczyciel_ka

Nauczyciel_ki mający odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz predyspozycje interpersonalne do pracy z dziećmi w edukacji początkowej.

  • Edukacja i opieka w języku polskim
  • Edukacja anglojęzyczna
  • Edukacja hiszpańskojęzyczna

Dyrektor_ka

Każda placówka posiada osobę zarządzającą, która odpowiada za rozwój zespołu, organizację placówki, komercjalizację i kontakt z rodzicami.

Program praktyk zawodowych

Jeśli studiujesz, nie masz doświadczenia lub szukasz nowego zawodu — ta oferta jest dla Ciebie. Poznaj najważniejszy zawód świata — opiekun_ki i nauczyciel_ki małych dzieci od praktycznej strony, by zdecydować, czy jest to praca dla Ciebie. Dzięki współpracy z mistrzowską kadrą i nowatorskiemu podejściu do rozwoju dzieci będziesz pracować i uczyć się od najlepszych.

Ponieważ ciągle się rozwijamy, najbardziej zaangażowane i zmotywowane osoby zaprosimy do kontynuowania współpracy etatowej.

Zespoły wsparcia biznesu

  • Wsparcie administracyjne
  • Wsparcie kadrowo-księgowe
  • Wsparcie marketingowo-PR-owe
  • Wsparcie edukacyjno-merytoryczne
  • Wsparcie HR

Poznaj nas lepiej! Jesteśmy obecni na:

Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn