Kariera w KIDS&Co.

Wykonujemy najważniejszy zawód świata!
We do the most important job!
¡Hacemos el trabajo más importante!

Pracuj z nami!

Wierzymy w rekrutacje wewnętrzne i awanse. Możesz rozwijać swoje kompetencje i podejmować nowe funkcje w ramach firmy — od koordynowania projektów, po objęcie stanowiska kierowniczego czy pracę w zespole wsparcia. Możesz wszystko, jeśli tylko chcesz!

Jesteśmy w ośmiu miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Suwałkach i Ostrowi Mazowieckiej. W planach mamy nowe placówki i lokalizacje.

Jesteśmy największą siecią dwujęzycznych przedszkoli i żłobków

Wyznaczamy nowoczesne trendy w edukacji

Oferujemy realny wpływ na rozwój i edukację dzieci

Aktualne oferty pracy

Nauczyciel języka angielskiego

Gdańsk, Kraków, Łódź, Warszawa, Wrocław

Dowiedz się więcej

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Gdańsk, Kraków, Łódź, Warszawa, Wrocław

Dowiedz się więcej

Praktyki zawodowe dla nauczycieli i opiekunów

Gdańsk, Kraków, Łódź, Ostrów Mazowiecka, Poznań, Suwałki, Warszawa, Wrocław

Dowiedz się więcej

Dołącz do naszej społeczności!

Jeśli nie mamy obecnie oferty pracy dla Ciebie a czujesz, że bardzo pasujemy do siebie, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@kids-co.pl, dopisując w temacie maila nazwę stanowiska i miejscowość. Prosimy o dołączenie w dokumentach lub e-mailu klauzuli:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich moich danych osobowych przez Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. do procesu rekrutacji na zgłoszone stanowisko zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”, jeśli aplikacja dotyczy jednego stanowiska, lub
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich moich danych osobowych przez Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. do czasu jej odwołania lub na okres 5 lat do wszystkich procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. A Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”, jeśli zgadzacie się Państwo na kontakt z Państwem nie tylko w związku z rekrutacją na jedno stanowisko, ale także z tymi możliwymi w przyszłości w naszej firmie.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawie (00-867), ul. Chłodna 51 (dalej „Pracodawca”), za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje jeden z Członków Zarządu Spółki. Rozwiń

Proces rekrutacji w sześciu krokach

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@kids-co.pl, zaznaczając w treści maila nazwę stanowiska oraz wybrane miasto. Mamy formalne wymagania, ale pamiętaj, że chętnie nawiązujemy również współpracę ze studentami ostatniego roku studiów magisterskich i miłośnikami pracy z dziećmi.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefoniczne i zaprosimy na spotkanie z dyrektorką placówki. Pokażemy Ci placówkę, opowiemy o stanowisku i benefitach pracy w KIDS&Co.

Zaprosimy Cię na dzień próbny, podczas którego będziesz mieć możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w praktyce i zobaczenia, jak u nas się pracuje.

Jeżeli nasze wzajemne oczekiwania się połączą, zaproponujemy Ci umowę o pracę. Zostanie ona przygotowywana z uwzględnieniem kompetencji i umiejętności kandydatki lub kandydata.

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, w kolejnym kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy o pracę.

Do każdej osoby, z którą się spotkamy, wysyłamy informację zwrotną z podziękowaniami za udział w procesie rekrutacji.

Możliwości kariery

Nauczycielka / nauczyciel

Nauczyciele i nauczycielki mający odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz predyspozycje interpersonalne do pracy z dziećmi w edukacji początkowej.

  • Edukacja i opieka w języku polskim
  • Edukacja anglojęzyczna
  • Edukacja hiszpańskojęzyczna

Dyrektorka / dyrektor placówki

Każda placówka posiada dyrektorkę lub dyrektora. Osoba ta odpowiada za rozwój zespołu, organizację placówki, komercjalizację i kontakt z rodzicami.

Program praktyk zawodowych

Jeśli studiujesz, nie masz doświadczenia lub szukasz nowego zawodu — ta oferta jest dla Ciebie. Poznaj najważniejszy zawód świata — opiekuna(-ki) i nauczyciela(-ki) małych dzieci od praktycznej strony, by zdecydować, czy jest to praca dla Ciebie. Dzięki współpracy z mistrzowską kadrą i nowatorskiemu podejściu do rozwoju dzieci będziesz pracować i uczyć się od najlepszych.

Ponieważ ciągle się rozwijamy, najbardziej zaangażowane i zmotywowane osoby zaprosimy do kontynuowania współpracy etatowej.

Zespoły wsparcia biznesu

  • Wsparcie administracyjne
  • Wsparcie kadrowo-księgowe
  • Wsparcie marketingowo-PR-owe
  • Wsparcie edukacyjno-merytoryczne
  • Wsparcie HR

Poznaj nas lepiej! Jesteśmy obecni na:

Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn