Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek, Silesia Star, Katowice

PrzedszkoleŻłobek

O placówce

Planowane otwarcie: III kwartał 2023 roku. Silesia Star to jedna z najjaśniejszych gwiazd w centrum Katowic. Kosmiczna mieszanka klasyki, stylu oraz nieziemskiej lokalizacji. Zielone przestrzenie wspólne, duża liczba miejsc parkingowych oraz wygodny dostęp do komunikacji publicznej. To wszystko sprawia, że Silesia Star jest prawdziwą galaktyką komfortu.

Nieziemska lokalizacja Silesia Star sprawia, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Zakupy i usługi, wydarzenia kulturalne i sportowe, galerie, konferencje, instytucje edukacyjne i publiczne oraz bliskość transportu publicznego wraz z dworcem głównym sprawiają, że wszędzie jest blisko. Zmodernizowane, zielone patio Silesia Star to miejsce, w którym można wziąć głębszy oddech. Idealne na chwilę relaksu po odebraniu dziecka z przedszkola.

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. będą mieścić się na powierzchni około 420 m², w czterech salach — dwóch żłobkowych i dwóch przedszkolnych, każdej z własną łazienką z bezpośrednim wejściem z sali. Przewidziano teren rekreacyjny dla dzieci w bliskim sąsiedztwie biurowca oraz miejsca parkingowe dla rodziców.

Poznajmy się!

Układ pomieszczeń w placówce w Silesia Star

Adres
ul. Uniwersytecka 20
40-007 Katowice
Dyrektorka
Lokalizacja i dojazd

Jakość Kids&Co.

Naturalna dwujęzyczność
Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.
Czytaj więcej
Kompetencje społeczne
Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.
Czytaj więcej
Edukacja przyszłości
Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.
Czytaj więcej
Świadome żywienie
Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.
Czytaj więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte