Szkolenia i rozwój

Twój rozwój jest dla nas ważny

Dajemy Ci ciągłe możliwości rozwoju

Wspieramy naszych pracowników, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje. Pomagamy zaplanować rozwój kariery na różnych etapach. Dzielimy się cennymi doświadczeniami. Wiemy, że świetnie wykształcona kadra pedagogiczna jest gwarancją najwyższej jakości edukacji dla dzieci.

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Jesteśmy organizacją uczącą się. Czeka więc na Ciebie szereg certyfikowanych kursów i szkoleń, byś mogła/mógł podnosić swoje kwalifikacje i spełniać się zawodowo poprzez rozwój.

Rekrutacje wewnętrzne i awanse

Rekrutacje wewnętrzne i awanse

Do rozwoju podchodzimy jak Gallup. Skupiamy się na Twoich talentach i dajemy Ci przestrzeń do ich rozwoju. Chcesz zmiany? Masz ambicję robić więcej? Jesteśmy na tak! Od praktykanta(-ki) po awans na dyrektora(-kę). „Starówka w Krakowie czy jezioro w Suwałkach 😊”? Sky is the limit!

Onboarding book

Onboarding book

Nowy pracownik to jak gość w naszym domu. Chcemy zadbać o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz przynależność do naszego zespołu. Dla nowych pracowników, poza osobistym wprowadzeniem przez dyrektorkę(-a) placówki, przygotowaliśmy przewodnik, z którym poznanie firmy i zasad jej funkcjonowania odbędzie się bez niepotrzebnego stresu. Każdy nowy pracownik może również liczyć na wsparcie mentora.

Coaching i mentoring

Każdego pracownika wspiera mentor, który pomaga i dzieli się wiedzą każdego dnia. Eksperci wspierający codzienną pracę rozwiewają wątpliwości, udzielają wskazówek i dzielą się doświadczeniem.

Poznaj nas lepiej! Jesteśmy obecni na:

Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn