Międzynarodowe dwujęzyczne przedszkola i żłobki w Poznaniu

Przedszkola i żłobki KIDS&Co.
w Poznaniu

We wrześniu 2019 otworzyliśmy naszą pierwszą placówkę w Poznaniu. Przedszkole i żłobek zlokalizowane jest w nowoczesnym zespole biurowcowym Pixel przy ulicy Grunwaldzkiej 186, niedaleko ronda Skubiszewskiego. Inwestycja obejmuje pięć budynków o łącznej powierzchni 50 tys. m kw. Pierwszy, oddany do użytku w 2013 roku stał się siedzibą firmy Allegro. 13 listopada 2023 roku otworzyliśmy naszą najnowszą placówkę w Giant Office (Grunwald). We wrześniu 2024 roku otworzymy naszą czwartą placówkę w Nowym Rynku.

Spotkajmy się!

Zapraszamy na indywidualne spotkanie z dyrektorką. To okazja do poznania naszej oferty dydaktycznej, zadania nurtujących pytań oraz obejrzenia przedszkola. Możesz dokonać rezerwacji jednej wizyty w danym dniu.

Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
Poznań, Centrum, biurowiec Franklin Templeton

Adres - Poznań, Centrum, biurowiec Franklin Templeton Adres
Franklin Templeton
ul. Przemysłowa 3
61-579 Poznań
Poznań, Centrum, biurowiec Franklin Templeton - Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
We wrześniu 2019 roku otworzyliśmy kolejne przedszkole. W 5 salach prowadzimy zajęcia dla 3 grup przedszkolnych 2 żłobkowych. Powierzchnia placu zabaw należącego do przedszkola to aż 500m2! Idź do strony >>

Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
Poznań, Grunwald, biurowiec Giant Office

Adres - Poznań, Grunwald, biurowiec Giant Office Adres
Giant Office
ul. Głogowska 151
60-206 Poznań
Poznań, Grunwald, biurowiec Giant Office - Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
Giant Office to obiekt zlokalizowany przy jednej z najważniejszych ulic handlowo-usługowych w ścisłym centrum Poznania na rogu ul. Głogowskiej i Górki. Dogodne położenie sprawia, że zarówno dojazd samochodem jak i komunikacją publiczną nie przysporzą najmniejszych problemów. Wspaniały gmach nawiązujący stylem architektonicznym do nowojorskich przestrzeni miejskich łączy w sobie wiele cech, które potęgują jego wyjątkowość. Budynek otoczony jest zielenią i doskonale wkomponowuje się w istniejący krajobraz i jest idealnym miejscem na chwilę relaksu po odebraniu dziecka z przedszkola czy żłobka. Idź do strony >>

Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
Poznań, Centrum, kompleks Nowy Rynek

Adres - Poznań, Centrum, kompleks Nowy Rynek Adres
Nowy Rynek
ul. Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań
Poznań, Centrum, kompleks Nowy Rynek - Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
Otwarcie planowane na początek września 2024. Przestronna placówka obejmująca 6 pięknych sal: 2 żłobkowe i 4 przedszkolne. Piękny, ogrodzony plac zabaw usytuowany tuż przy głównym wejściu do placówki. Dla rodziców odwożących dzieci dwa rotacyjne miejsca Kiss & Ride w parkingu podziemnym budynku. Bezpośrednio przy wejściu do placówki znajduje się wózkownia. Nowy Rynek to wyjątkowa lokalizacja, pięknie już zagospodarowana zarówno pod względem architektonicznym jak i przyrodniczym, mnóstwo zieleni, drzew oraz miejsc, aby odpocząć. 800 m od Starego Browaru, 2 minuty autem do Dworca Głównego i kilka metrów spacerem od Targów. To miejsce z miastem po sąsiedzku. Idź do strony >>

Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
Poznań, Grunwald, biurowiec Pixel 4

Adres - Poznań, Grunwald, biurowiec Pixel 4 Adres
Biurowiec Pixel 4
ul. Grunwaldzka 186,
60-166, Poznań
Poznań, Grunwald, biurowiec Pixel 4 - Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
We wrześniu 2019 oddaliśmy do Państwa dyspozycji drugie przedszkole i żłobek KIDS&Co. w Poznaniu. Tym razem placówka ma charakter otwarty i  obejmuje blisko 100 miejsc dla dzieci. Zlokalizowana jest w nowoczesnym kompleksie biurowcowym Pixel w centrum miasta. Dla rodziców zapewniamy bezpłatny parking do 30 minut na swobodne odprowadzenie i odebranie dziecka z placówki. Obecnie trwa rekrutacja do grup przedszkolnych i grupy żłobkowej. Zapraszamy do kontaktu! Idź do strony >>

Niepubliczne przedszkole językowe to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój już od najmłodszych lat. W nowoczesnych placówkach tego typu, dzieci spędzają czas na zabawie, ale również nauce języka obcego poprzez immersję. Ten innowacyjny sposób pozwala na swobodne przyswajanie słownictwa i struktur językowych, nie tracąc przy tym radości z nauki. W naszym przedszkolu wszystkie dzieci oswajają się z językiem angielskim i stopniowo zaczynają swobodnie z niego korzystać. Na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać! Jeśli chodzi o Poznań, nasze przedszkole dwujęzyczne to najlepszy wybór! Zapraszamy wszystkich podopiecznych oraz ich rodziców, którzy chcą poznać ofertę naszych placówek.

Przedszkola prywatne w Poznaniu

Przedszkole dwujęzyczne to miejsce, w którym profesjonalna kadra pedagogiczna dba o wszystkie aspekty rozwoju dziecka. Nasze placówki wyróżnia indywidualne podejście do każdego malucha, mniejsze grupy zajęciowe oraz bogaty program edukacyjny. Dzięki temu dzieci mają szansę na rozwój zarówno intelektualny, jak i emocjonalny. Dzieci od najmłodszych lat poznają język angielski, a przy tym rozwijają swoje umiejętności poznawcze i komunikacyjne. Wszystko to przekłada się między innymi na lepsze wyniki w nauce w przyszłości, większą swobodę w szkole oraz kontaktach z rówieśnikami, a w późniejszych latach - również większe szanse na znalezienie lepszej pracy. Jeśli chodzi o naukę języków obcych, nigdy nie jest za wcześnie na to, by pomyśleć o rozwoju dziecka! Wiedzą o tym rodzice, którzy wybierają nasze przedszkole międzynarodowe. Dołącz do nich, jeżeli zależy Ci na placówce dbającej o wszechstronny rozwój i oferującej skuteczną naukę języka angielskiego w najlepszych warunkach.

Oprócz nauki języka angielskiego nasze placówki oferują także programy wspierające rozwój inteligencji emocjonalnej i kompetencji społecznych. Dzieci uczą się u nas radzenia sobie z emocjami, komunikacji interpersonalnej i współpracy, co jest niezmiernie istotne w obecnych czasach. Dodatkowo nasi podopieczni mają możliwość poznania różnych kultur i światopoglądów, co dodatkowo poszerza ich horyzonty.

Żłobki niepubliczne Poznań

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko pozostawało pod opieką doświadczonej kadry pedagogicznej, która nieustannie dba o wszechstronny rozwój dzieci, wybierz nasz żłobek prywatny w Poznaniu. To placówka, w której dzieci od najmłodszych lat mają kontakt z językiem obcym, co daje dzieciom nie tylko umiejętność swobodnego posługiwania się nim, ale również otwiera nowe możliwości edukacyjne i zawodowe w przyszłości. Pójście do żłobka to ważny etap w życiu dziecka, dlatego warto zwrócić uwagę na to, by uczęszczało ono do najlepszej placówki. Żłobek niepubliczny to najwyższa jakość opieki oraz prowadzonych zajęć. U nas Twoje dziecko szybko poczuje się jak u siebie w domu i będzie poznawać świat w towarzystwie doświadczonej kadry pedagogicznej oraz rówieśników. Wielu rodziców maluszków ma obawy przed oddaniem dziecka do placówki w tak młodym wieku. Z myślą o niezdecydowanych i pełnych wątpliwości rodzicach umożliwiamy nie tylko dłuższą i skuteczną adaptację, ale również zapraszamy na dni otwarte oraz wizyty w naszych żłobkach. Dzięki temu możesz lepiej poznać naszą ofertę oraz dowiedzieć się, na czym dokładnie polega nauka języka obcego metodą immersji.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wszystkich podopiecznych, które rozumiemy jako coś więcej niż tylko unikanie potencjalnie niebezpiecznych sytuacji i urazów czy rozwiązywanie konfliktów w grupie. Przykładamy także wielką wagę do diety naszych podopiecznych i zwracamy uwagę na to, by wszystkie posiłki były odpowiednio zbilansowane. Uczymy także naszych wychowanków rozpoznawania swoich emocji i rozmawiania o nich, by zadbać o ich komfort nie tylko fizyczny, ale również psychiczny. Wszystko to sprawia, że nasze żłobki prywatne w Poznaniu oraz innych miastach cieszą się ogromną popularnością. Dołącz do naszej drużyny i zapisz swoje dziecko do najlepszej placówki, położonej w atrakcyjnej lokalizacji!

Zapisy i Dni Otwarte