Witamy w naszym przedszkolu!

PrzedszkoleŻłobek

O placówce

Placówka mieści do 70 dzieci na powierzchni ok. 300 m². Są to nowocześnie i bezpiecznie urządzone trzy przestronne sale, każda z bezpośrednim wejściem do swojej łazienki. Oprócz istniejącego już placu zabaw przy ul. Słupskiej między budynkami Argon i Neon dostępny jest ogrodzony teren z bezpieczną powierzchnią dla dzieci. Placówka posiada wspólne wejście do żłobka i przedszkola od tyłu budynku — od strony torów. Dla rodziców dostępne są miejsca postojowe z Alchemii I. Zapraszamy do kontaktu. Zapisy już trwają.

Układ pomieszczeń w placówce

Poznajmy się!

Spotkaj się z nami w tym przedszkolu. Poniżej możesz wybrać termin wizyty. Zapraszamy!

Adres
al. Grunwaldzka 413
80-309 Gdańsk
Zapisy
+48 534 000 125
zapisy@kids-co.pl
Dyrektor
Karolina Sitkowska
karolina.sitkowska@kids-co.pl
+48 575 000 152

Lokalizacja i dojazd
Przedszkole zlokalizowane jest w Gdańsku, w nowoczesnym zespole biurowców Alchemia przy al. Grunwaldzkiej 413. Głównymi najemcami kompleksu są centra usług wspólnych. Do Przedszkola przynależy piękny, zielony plac zabaw w zacisznej okolicy, 5 minut pieszo od placówki.

Jakość Kids&Co.

Naturalna dwujęzyczność
Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.
Czytaj więcej
Kompetencje społeczne
Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.
Czytaj więcej
Edukacja przyszłości
Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.
Czytaj więcej
Świadome żywienie
Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.
Czytaj więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w Kids&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte