Przedszkole i żłobek dla dzieci pracowników Franklin Templeton

PrzedszkoleŻłobek

O placówce

We wrześniu 2019 roku otworzyliśmy kolejne przedszkole firmowe, tym razem dla pracowników firmy Franklin Templeton Poland. W 5 salach prowadzimy zajęcia dla 3 grup przedszkolnych 2 żłobkowych. Powierzchnia placu zabaw należącego do przedszkola to aż 500m2!

Wszystkie przedszkola prowadzone przez KIDS&Co. funkcjonują w standardzie premium. Oznacza to, że dzieci spędzają czas w pięknych, przestronnych wnętrzach wyposażonych w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Każdą grupą opiekuje się dodatkowo native speaker, dzięki któremu dzieci przez cały dzień mają okazję w naturalny sposób posługiwać się językiem angielskim. Oprócz podstawy programowej w naszych placówkach realizujemy autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej i kompetencji społecznych. Nie zapominamy także, jak ważny dla rozwoju młodego organizmu jest ruch oraz opracowane przez dietetyków, zdrowe posiłki oparte na elementach diety makrobiotycznej.

Poznajmy się!

Adres
ul. Przemysłowa 3
61-579 Poznań
Godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku godz. 7:15–18:15
Zapisy
zapisyft@kids-co.pl
Dyrektor
Natalia Urban
natalia.urban@kids-co.pl
+48 887 888 174

Lokalizacja i dojazd

Jakość Kids&Co.

Naturalna dwujęzyczność
Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.
Czytaj więcej
Kompetencje społeczne
Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.
Czytaj więcej
Edukacja przyszłości
Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.
Czytaj więcej
Świadome żywienie
Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.
Czytaj więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w Kids&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte