Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek, Giant Office Poznań

PrzedszkoleŻłobek

O placówce

Planowane otwarcie: IV kwartał 2023 roku. Giant Office Poznań to biurowiec zlokalizowany przy jednej z najważniejszych ulic handlowo-usługowych w ścisłym centrum Poznania na rogu ul. Głogowskiej i Górki. Dogodne położenie sprawia, że zarówno dojazd samochodem jak i komunikacją publiczną nie przysporzą najmniejszych problemów. Wspaniały gmach nawiązujący stylem architektonicznym do nowojorskich przestrzeni miejskich łączy w sobie wiele cech, które potęgują jego wyjątkowość. Budynek otoczony jest zielenią i doskonale wkomponowuje się w istniejący krajobraz i jest idealnym miejscem na chwilę relaksu po odebraniu dziecka z przedszkola czy żłobka.

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. będą mieścić się na powierzchni około 420 m², w czterech salach — jednej żłobkowej i trzech przedszkolnych, każda z własną łazienką z bezpośrednim wejściem z sali. Do dyspozycji dzieci będzie przepiękny plac zabaw o powierzchni 200 m² zlokalizowany na terenie sąsiadującym z biurowcem.

Wózkownia na poziomie –2, zjazd do wózkowni windami zlokalizowanymi przy wejściu do przedszkola. Dla rodziców przewidziane są na stałe 3 miejsca parkingowe naziemne, zlokalizowane niedaleko wejścia do przedszkola. Przy biurowcu, od strony ul. Górki znajdują się również miejskie, bezpłatne miejsca parkingowe.

Układ pomieszczeń w placówce

Adres
Giant Office
ul. Głogowska 151
60-266 Poznań
Godziny otwarcia
Poniedziałek–piątek
7:00–17:30
Lokalizacja i dojazd

Jakość Kids&Co.

Naturalna dwujęzyczność
Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.
Czytaj więcej
Kompetencje społeczne
Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.
Czytaj więcej
Edukacja przyszłości
Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.
Czytaj więcej
Świadome żywienie
Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.
Czytaj więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte