Międzynarodowe dwujęzyczne przedszkola i żłobki w Katowicach

Przedszkola i żłobki KIDS&Co.
w Katowicach

4 września 2023 otworzyliśmy naszą pierwszą placówkę w Katowicach. Przedszkole i żłobek zlokalizowane jest w Silesia Star.

Spotkajmy się!

Zapraszamy na indywidualne spotkanie z dyrektorką. To okazja do poznania naszej oferty dydaktycznej, zadania nurtujących pytań oraz obejrzenia przedszkola. Możesz dokonać rezerwacji jednej wizyty w danym dniu.

Silesia Star — budynek B, lokal 4.43. Wejście przez główną recepcję. W związku z kontrolą dostępu uprzejmie prosimy kontakt z dyrektorką, która odbierze Państwa z okolic recepcji.

Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.
Silesia Star
Katowice

Adres - Katowice Adres
ul. Uniwersytecka 20
40-007 Katowice
Katowice - Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co.<br>Silesia Star
4 września 2023 otworzyliśmy dla dzieci pierwszą placówkę w Katowicach. Cieszymy się, że KIDS&Co. zawitało na historyczny Śląsk. Silesia Star to jedna z najjaśniejszych gwiazd w centrum Katowic. Kosmiczna mieszanka klasyki, stylu oraz nieziemskiej lokalizacji. Zielone przestrzenie wspólne, duża liczba miejsc parkingowych oraz wygodny dostęp do komunikacji publicznej. To wszystko sprawia, że Silesia Star jest prawdziwą galaktyką komfortu. Idź do strony >>

Przedszkole to miejsce, w którym dziecko spędza codziennie kilka godzin: w tym czasie może po prostu się bawić lub poznawać świat i uczyć się przez zabawę. To do Ciebie należy zadbanie o wszechstronny rozwój dziecka, dlatego wybór odpowiedniej placówki ma kluczowe znaczenie. Przedszkole prywatne wyróżnia indywidualne podejście oraz dbałość o rozwój dziecka poprzez proponowanie mu zajęć dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Sprawdź, co oferuje nasze przedszkole prywatne w Katowicach i wybierz żłobek i przedszkole, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwinąć swoje skrzydła!

Przedszkola niepubliczne Katowice

Katowice coraz częściej wybierają żłobek prywatny oraz przedszkole niepubliczne. Na czym polega fenomen takich placówek? Przede wszystkim rodzice cenią sobie profesjonalną opiekę. W naszym przedszkolu wszystkie dzieci pozostają pod opieką doświadczonej kadry pedagogicznej. Zwracamy dużą uwagę na to, by nasi pracownicy wykonywali swoje obowiązki zgodnie z ustalonymi standardami oraz realizowali programy edukacyjne. Jednocześnie wiemy dobrze, że każde dziecko jest nieco inne i może potrzebować indywidualnego podejścia — przedszkole prywatne to miejsce, w którym nauczyciele mogą skupić się na potrzebach wszystkich podopiecznych. Wybierając nasze prywatne przedszkole, masz zatem pewność, że Twoje dziecko znajduje się w najlepszych rękach. Dzięki temu opiekunowie stale skupiają całą swoją uwagę na swoich wychowankach i mogą lepiej opiekować się nimi oraz wspierać ich w procesie rozwoju.

Nie tylko poczucie bezpieczeństwa jest ważne przy wyborze placówki dla dziecka. Rodzice zwracają także uwagę na inne kwestie — również te praktyczne. Codzienne odwożenie i przywożenie dziecka z przedszkola w niektórych sytuacjach może być sporym wyzwaniem logistycznym. Katowice, choć całkiem dobrze skomunikowane, czasem stają się mocno zakorkowanym miastem, dlatego przy wyborze przedszkola dla dziecka warto zwrócić uwagę na odległość pomiędzy placówką a zakładem pracy rodziców. Zakładając nasze przedszkola niepubliczne, dokładamy wszelkich starań, by wszyscy rodzice mogli bez problemu przywozić i odwozić swoje dzieci — nie tylko samochodem, ale również komunikacją miejską.

W naszych przedszkolach stawiamy na język angielski, którego uczymy poprzez metodę „zanurzania”. U nas dzieci nie uczą się wyłącznie podczas kilkugodzinnych zajęć z nauczycielem: nasi podopieczni osłuchują się z językiem od najmłodszych lat i zyskują sporą swobodę w posługiwaniu się nim. Wszystko to sprawia, że nie mają obaw przed używaniem języka obcego w różnych sytuacjach. Na naukę specjalistycznego słownictwa zawsze znajdzie się czas, natomiast swobodne mówienie w języku angielskim od najmłodszych lat to umiejętność na wagę złota!

Żłobki prywatne w Katowicach

Stoisz przed wyborem żłobka dla swojego dziecka? To niełatwe zadanie, dlatego zwróć uwagę na nasz żłobek niepubliczny. To placówka, która wyróżnia się przede wszystkim jakością świadczonych usług. Nasza doświadczona kadra pedagogiczna to nie tylko najlepsi nauczyciele i pedagodzy, ale również native speakerzy, którzy rozmawiają z dziećmi w swoim języku ojczystym. „Zanurzamy” naszych podopiecznych w języku angielskim, dzięki czemu od najmłodszych lat mają one kontakt z językiem angielskim i stopniowo zaczynają posługiwać się nim tak swobodnie, jak językiem ojczystym. W naszych placówkach panuje miła, rodzinna atmosfera — prywatny żłobek to miejsce, w którym dziecko chętnie będzie spędzało czas, a Ty nie musisz obawiać się o jego bezpieczeństwo, ale również komfort. Niepubliczny żłobek w doskonałej lokalizacji będzie najlepszym wyborem, jeśli chcesz zadbać o wszystkie potrzeby Twojej pociechy. U nas znajdziesz kompleksowo wyposażone sale, nowoczesne i elastyczne podejście oraz przede wszystkim dużą uważność na potrzeby naszych podopiecznych. Takie połączenie sprawia, że nasze prywatne żłobki cieszą się największą popularnością wśród mieszkańców Katowic i nie tylko.

Zapisy i Dni Otwarte