Dwujęzyczne przedszkole i żłobek, Elektrownia Powiśle, Warszawa

PrzedszkoleŻłobekOstatnie wolne miejsca!

O placówce

Placówka przeznaczona dla 76 dzieci. Posiada nowocześnie i bezpiecznie urządzone trzy przestronne sale (dwie przedszkolne i jedna żłobkowa). Sale są dobrze nasłonecznione i stale wentylowane. Tuż obok budynku znajduje się piękny plac zabaw o powierzchni 150 m². Teren dla najmłodszych dzieci jest ogrodzony i wyposażony w atestowane urządzenia oraz bezpieczną nawierzchnię. Rodzice posiadają do dyspozycji miejsca w parkingu podziemnym.

Elektrownia Powiśle to wyjątkowa lokalizacja ze względu na swoją historię oraz design określany jako „perła architektury przemysłowej”. Była to pierwsza elektrownia w Warszawie, powstała w 1904 r., która całkowicie odmieniła miasto, przyczyniając się do jego modernizacji. Po wybuchu wojny zakład nadal działał, jego pracownicy zasłynęli bohaterstwem podczas walk w jej murach w trakcie Powstania Warszawskiego. To oni skonstruowali słynny czołg „Kubuś”. Odbudowana ze zniszczeń wojennych elektrownia służyła jako laboratorium dla studentów Politechniki Warszawskiej. Obecnie jest nowoczesnym kompleksem skupiającym biura, galerię handlową oraz liczne, znane restauracje.

Zapisy trwają. Zapraszamy do kontaktu.

Poznajmy się!

Spotkaj się z nami w naszej placówce. Poniżej możesz wybrać termin wizyty. Zapraszamy!

Układ pomieszczeń w placówce

Jak do nas dotrzeć?

Adres
Elektrownia Powiśle
Budynek A
ul. Zajęcza 4
00-351 Warszawa
Godziny otwarcia
7:30–18:00
Dyrektorka
Lokalizacja i dojazd

Zapraszamy na najbliższe dni otwarte!

Zapisz się

Jakość Kids&Co.

Naturalna dwujęzyczność
Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.
Czytaj więcej
Kompetencje społeczne
Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.
Czytaj więcej
Edukacja przyszłości
Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.
Czytaj więcej
Świadome żywienie
Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.
Czytaj więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte