Otwarcie już wkrótce: Q1 2021

PrzedszkoleŻłobek

O przedszkolu

Placówka KIDS&Co. będzie się mieściła w wyjątkowym budynku mieszkalnym na terenie Bulwaru Staromiejskiego, przy pl. Jana Pawła II. W bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, w otulinie rzeki Odryfosy miejskiej. Zakątek Bulwaru Staromiejskiego jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą być w sercu miasta i nie rezygnować jednocześnie z odrobiny intymności gwarantowanej przez park ze starodrzewem w którym znajdzie się przeznaczony dla dzieci plac zabaw.

Nasze przedszkole i żłobek będzie się mieściło w odrestaurowanym, neogotyckim budynku powstałym z początku XX wieku.

Lokalizacja przedszkola i żłobka KIDS&Co. gwarantuje łatwy dojazd do wszystkich dzielnic miasta i węzłów komunikacyjnych takich jak dworzec PKP czy lotnisko.

Dla rodziców przywożących i odbierających dzieci proponujemy parking podziemny na okres 15 min bezpłatnie.

Chcesz zobaczyć, jak jest w tym przedszkolu? Umów się na wizytę!

Adres
pl. Jana Pawła II
Wrocław
Godziny otwarcia
Wkrótce
Numer telefonu
575 000 296
Adres e-mail
zapisy@kids-co.pl

Lokalizacja i dojazd

Jakość Kids&Co.

Naturalna dwujęzyczność
Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.
Czytaj więcej
Kompetencje społeczne
Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.
Czytaj więcej
Edukacja przyszłości
Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.
Czytaj więcej
Świadome żywienie
Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.
Czytaj więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w Kids&Co.

Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

Dni OtwarteZapisy 2020