Aktualności / Wydarzenia / 2023

Cu Office Wrocław! To nasza piąta placówka w tym mieście!

14.03.2023

Zakupy po odebraniu dziecka z przedszkola, spotkanie w restauracji z przyjaciółmi czy spacer po starówce? Wybór należy do ciebie. Nasza lokalizacja gwarantuje zarówno dobry dojazd do centrum Wrocławia, jak i dostęp do bogatej oferty handlowej i usługowej. To miejsce idealne na spędzenie czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Placówka posiadać będzie: dwie sale przedszkolne oraz dwie sale żłobkowe. Plac zabaw o powierzchni 200 m² zlokalizowany na terenie biurowca. Wózkownia w garażu na dwa miesjca postojowe. 3 miejsca parkingowe naziemne oraz 3 miejsca parkingowe w garażu.

Zapisy trwają — dowiedz się więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte