Aktualności / Wydarzenia / 2021

Piknik Rodzinny

07.06.2021

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

W końcu nadszedł ten czas i możemy się razem spotkać. A będzie nie lada okazja ku temu! Już 12 czerwca zapraszamy na PIKNIK RODZINNY. Odbędzie się on na terenie kompleksu biurowego The Park Warsaw, ul. Krakowiaków 50.

Będzie cała masa atrakcji dla dzieci oraz pyszne jedzenie dla dorosłych. To będzie rodzinny czas na świeżym powietrzu. Bitwa na kolory, klockownia, puszczanie baniek, kącik czytelniczy, tańce i wiele innych ciekawych zajęć dla najmłodszych. Zaproście znajomych bliższych i dalszych. My odliczamy już dni i cieszymy się na to spotkanie.

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w Kids&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte