Aktualności / Wydarzenia / 2023

Adaptacja w przedszkolu i żłobku — jak przygotować siebie i dziecko na zmianę? Zobacz webinar z Anną Osiecką!

07.08.2023

Anna Osiecka jest pedagogiem, logopedą i dyrektorką Niepublicznego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edu & Development oraz Dyrektorką Operacyjną w KIDS&Co.

Propagatorka i entuzjastka działań zmierzających do rozwoju społecznego i emocjonalnego dzieci, pedagogiki zabawy oraz metody projektów. Pasjonatka współczesnych metod i nowoczesnych rozwiązań w wychowaniu i nauczaniu przedszkolnym.

Podczas webinaru opowie o tym, co jest ważne zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Adaptacja na „piątkę”, czyli jak przygotować dziecko na przygodę ze żłobkiem i przedszkolem i jak poradzić sobie z nią samemu. Co to jest, ile trwa i w czym tak na prawdę tkwi problem — na te wszystkie pytania odpowiemy podczas naszego webinaru. Już teraz zachęcamy do przygotowania interesujących Państwa pytań. Zapraszamy!

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte