Aktualności / Wydarzenia / 2023

Bulwar Staromiejski — otwieramy trzecią placówkę we Wrocławiu!

13.01.2023

To już nasza trzecia placówka we Wrocławiu. Miejsce wyjątkowe na mapie tego miasta. Bulwar Staromiejski położony jest w centrum miasta, w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry, przy pl. Jana Pawła II.

To przestrzeń otwarta na ludzi, miejsce łączące biznes, sztukę oraz miejską rekreację blisko domu. Placówka przewidziana jest na 74 dzieci w 3 pięknie urządzonych salach. Planowane otwarcie w pierwszym kwartale 2023 roku.

Zapisy trwają — dowiedz się więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte