Aktualności / Wydarzenia / 2023

Katowice! W 3Q 2023 przybywamy z naszą pierwszą placówką!

02.02.2023

Silesia Star to atrakcyjny budynek biurowy w centrum Katowic. Dogodny dostęp do sieci komunikacji miejskiej, bliskość bogatej oferty centrum miasta oraz sąsiedztwo Katowickiej Strefy Kultury są głównymi atutami biurowca. Wszystko to sprawia, że budynek jest bezpiecznym i komfortowym miejscem do pracy. Nietuzinkowa architektura nawiązuje do przemysłowej przeszłości Katowic i modernistycznych wzorców.

Nasza nowo otwierana w Silesii Star placówka przewidziana jest dla 101 dzieci w 4 przestronnych salach (2 przedszkolne, 2 żłobkowe). Każda z sal ma własną toaletę z bezpośrednim wejściem z sali. Do dyspozycji rodziców są miejsca w parkingu naziemnym. Do przedszkola przylega ogrodzony plac zabaw o powierzchni 150 m². Placówka posiada wspólne wejście do przedszkola i żłobka.

Zapisy trwają — dowiedz się więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte