Aktualności / Wydarzenia / 2024

Nowy Rynek – nowe przedszkole i żłobek w Poznaniu

07.06.2024

Wrzesień 2024 to planowany czas otwarcia naszego nowego przedszkola i żłobka w Poznaniu.

Placówka przewidziana jest na 150 dzieci w sześciu salach: dwóch żłobkowych i czterech przedszkolnych. Piękny, ogrodzony plac zabaw usytuowany tuż przy głównym wejściu do placówki. Dla rodziców odwożących dzieci dwa rotacyjne miejsca Kiss & Ride w parkingu podziemnym budynku. Bezpośrednio przy wejściu do placówki znajduje się wózkownia.

Nowy Rynek to wyjątkowa lokalizacja, pięknie już zagospodarowana zarówno pod względem architektonicznym jak i przyrodniczym, mnóstwo zieleni, drzew oraz miejsc, aby odpocząć. 800 metrów od Starego Browaru, dwie minuty autem do Dworca Głównego i kilka metrów spacerem od Targów. To miejsce z miastem po sąsiedzku. Rynek to miejsce, gdzie krzyżują się ścieżki wszystkich mieszkańców. Przestrzeń, która służy na równi wszystkim, choć każdemu na inny sposób. Otoczone parkami z jednej, a historyczną zabudową Wildy z drugiej strony. Położone na skrzyżowaniu najważniejszych linii komunikacyjnych, w samym sercu najdynamiczniej rozwijającej się części miasta.

Dowiedz się więcej o placówce

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte