Aktualności / Wydarzenia / 2022

Quattro Business Park — otwieramy trzecią placówkę w Krakowie!

20.07.2022

Quattro Business Park to już nasza trzecia placówka w Krakowie. Prace trwają, a to wyjątkowe miejsce nabiera wspaniałego kolorytu. Organizujemy już Dni Otwarte oraz indywidualne spotkania z rodzicami.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej, zobaczyć nasze wyjątkowe wnętrza oraz dowiedzieć się o naszym autorskim programie nauczania to zapraszamy. Quattro Business Park to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, zlokalizowany w północno-wschodniej części Krakowa przy al. gen. Bora-Komorowskiego, jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w Kids&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte