Aktualności / Wydarzenia / 2020

KIDS&Co. uruchamia domowe wirtualne przedszkola dwujęzyczne

27.03.2020

Wiemy, w jak wyjątkowej sytuacji się znaleźliśmy. Zamknięte z dnia na dzień szkoły i przedszkola, rzesze pracowników przeniesione z pracą do swoich domów. W KIDS&Co. chcemy pomóc Waszym pracownikom – tym, którzy pracują z domu opiekując się jednocześnie dziećmi. Proponujemy zatem organizację wirtualnych zajęć dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz w klasach 1-3.

 

Jak to działa?

  • ZAJĘCIA DEDYKOWANE dla ograniczonej liczby dzieci, tylko 18-cioro dzieci w jednym wirtualnym pokoju, aby zapewnić interakcję naszych wykwalifikowanych nauczycieli z dziećmi.
  • CHCEMY, ŻEBY DZIECI MIAŁY INTERAKCJĘ POMIĘDZY SOBĄ. Wiemy, że nie jest to łatwe, dlatego nasze narzędzia pozwolą nauczycielowi zarządzać tym procesem.
  • ZAJĘCIA W GODZINACH PRACY FIRMY. Pory dostosowane do potrzeb pracodawcy.
  • PAKIET MATERIAŁÓW wysyłanych mailowo do rodziców. Możliwość dodatkowego zamówienia materiałów drukowanych.

 

Kontakt

Patrycja Cieślak
Corporate Solutions Manager
+48 731 000 859
patrycja.cieslak@kids-co.pl

 

Poznaj więcej szczegółów oraz cennik

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w Kids&Co.

Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

Dni OtwarteZapisy 2020