Aktualności / Wydarzenia / 2023

Giant Office w Poznaniu! To nasza trzecia placówka w tym mieście!

07.06.2023

W IV kwartale 2023 roku otworzymy nowe przedszkole i żłobek w Giant Office w Poznaniu. To biurowiec zlokalizowany przy jednej z najważniejszych ulic handlowo-usługowych w ścisłym centrum Poznania na rogu ul. Głogowskiej i Górki.

Dogodne położenie sprawia, że zarówno dojazd samochodem jak i komunikacją publiczną nie przysporzą najmniejszych problemów. Wspaniały gmach nawiązujący stylem architektonicznym do nowojorskich przestrzeni miejskich łączy w sobie wiele cech, które potęgują jego wyjątkowość. Budynek otoczony jest zielenią, doskonale wkomponowuje się w istniejący krajobraz i jest idealnym miejscem na chwilę relaksu po odebraniu dziecka z przedszkola czy żłobka.

Nasza placówka będzie mieścić się na powierzchni około 420 m², w czterech salach — jednej żłobkowej i trzech przedszkolnych, każda z własną łazienką z bezpośrednim wejściem z sali. Do dyspozycji dzieci będzie przepiękny plac zabaw o powierzchni 200 m² zlokalizowany na terenie sąsiadującym z biurowcem.

Zapisy trwają — dowiedz się więcej

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w KIDS&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte