Aktualności / Wydarzenia / 2022

Stay & Play w Elektrowni Powiśle w Warszawie

03.08.2022

Szukasz pomysłu na zorganizowanie czasu wolnego dla swojego dziecka? Mamy rozwiązanie! Zapraszamy do Elektrowni Powiśle w Warszawie w każdy czwartek i piątek.

STAY & PLAY to miejsce zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pod Państwa czujnym okiem zorganizujemy kreatywnie czas dla dziecka. Jesteśmy na trawie, w części wspólnej Elektrowni Powiśle, łatwo nas poznać, ponieważ króluje u nas kolor czerwony. Czekamy na Was do końca sierpnia!

Newsletter

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje
o najważniejszych wydarzeniach w Kids&Co.

    Obie zgody mogą być wycofane w każdym czasie. Pamiętaj, że zgadzając się i przesyłając swoje dane, zgadzasz się także na profilowanie w celach marketingowych (lepsze dopasowanie oferty). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz w klauzuli informacyjnej dostępnej poniżej. Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Rozwoju Dziecka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie… Czytaj dalej »

    Zapisy i Dni Otwarte